Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Dworzec Autobusowy
kierunek:
Niepodległości (Pętla)
5
05
43
6
03
23
43
7
03
23
43
8
03
23
43
9
02
22
42
10
02
22
42
11
02
22
42
12
02
22
42
13
02
22
43
14
03
23
43
15
03
23
43
16
03
22
42
17
02
22
42
18
02
AB
22
42
19
04
13
Cz
34
20
04
34
21
04
34
22
04
AB
34
AB
23
02
Cz
29
Cz
_ - TRAMWAJ NISKOPODŁOGOWY / Low-floor tram
A - kurs wydłużony do pętli ŁOSKOŃ
B - Kurs do przystanku Łoskoń
C - Kurs do przystanku Fordońska / Bałtycka
z - od FORDOŃSKA / BAŁTYCKA zabiera do Kazimierza Wielkiego