Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Dworzec Autobusowy
kierunek:
Niepodległości (Pętla)
9
04
34
10
04
34
11
04
34
12
04
34
13
04
34
14
04
34
15
04
34
16
04
34
17
04
34
18
04
34
19
04
34
20
04
34
21
04
34
22
04
AB
34
AB
23
02
Cz
29
Cz
_ - TRAMWAJ NISKOPODŁOGOWY / Low-floor tram
A - kurs wydłużony do pętli ŁOSKOŃ
B - Kurs do przystanku Łoskoń
C - Kurs do przystanku Fordońska / Bałtycka
z - od FORDOŃSKA / BAŁTYCKA zabiera do Kazimierza Wielkiego