Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
36N
Toruńska / Łuczniczki
kierunek:
Nakielska / Lisia
0
07
1
07
2
07
3
07
4
07
BE
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
07
B - kurs wydłużony do pętli Belma
E - Kurs do przystanku Belma