Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
36N
Nowotoruńska / Żółwińska
kierunek:
Nakielska / Lisia
0
50
1
2
50
3
50
BE
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
50
B - kurs wydłużony do pętli Belma
E - Kurs do przystanku Belma