Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
36N
Plątnowska / Otorowska
kierunek:
Nakielska / Lisia
0
54
1
2
54
3
54
BE
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
54
B - kurs wydłużony do pętli Belma
E - Kurs do przystanku Belma