Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
54
Błonie
kierunek:
Piaski
4
22
#AS
52
#
5
12
#P
32
AS
52
6
12
AS
32
54
AS
7
12
32
54
AS
8
12
32
52
AS
9
12
32
P
52
AS
10
12
32
P
52
AS
11
12
32
P
52
AS
12
12
32
P
52
AS
13
12
32
P
52
AS
14
12
P
32
P
52
AS
15
12
32
P
52
AS
16
17
42
P
17
07
AS
32
54
P
18
16
AS
46
19
16
P
46
AS
20
16
46
P
21
16
AS
46
22
16
AS
46
P
# - kurs nierealizowany w niedzielę handlową
A - Kurs do przystanku Smukała
S - kurs wydłużony do Smukały
P - kurs do pętli Piaski przez ul. Pileckiego