Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
54
Szubińska / Żwirki I Wigury
kierunek:
Piaski
4
24
AS
44
54
AS
5
07
16
AS
31
P
46
AS
6
01
16
AS
31
P
46
7
01
16
AS
31
P
46
8
01
16
AS
31
P
46
9
01
16
AS
36
P
56
10
16
AS
36
P
56
11
16
AS
36
P
56
12
16
AS
36
P
56
13
16
AS
31
P
47
14
01
16
AS
31
P
47
15
01
16
AS
31
P
46
16
01
16
AS
37
P
58
17
18
AS
38
P
58
18
18
AS
48
19
18
P
48
AS
20
18
48
P
21
18
AS
48
22
18
AS
48
P
A - Kurs do przystanku Smukała
S - kurs wydłużony do Smukały
P - kurs do pętli Piaski przez ul. Pileckiego