Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
54
Szubińska / Gnieźnieńska
kierunek:
Piaski
4
25
#AS
55
#
5
15
#P
35
AS
55
6
15
AS
35
57
AS
7
15
35
57
AS
8
15
36
56
AS
9
16
36
P
56
AS
10
16
36
P
56
AS
11
16
36
P
56
AS
12
16
36
P
56
AS
13
16
36
P
56
AS
14
16
P
36
P
56
AS
15
16
36
P
56
AS
16
21
46
P
17
11
AS
36
58
P
18
20
AS
50
19
19
P
49
AS
20
19
49
P
21
19
AS
49
22
19
AS
49
P
# - kurs nierealizowany w niedzielę handlową
A - Kurs do przystanku Smukała
S - kurs wydłużony do Smukały
P - kurs do pętli Piaski przez ul. Pileckiego