Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
59
Błonie
kierunek:
Kapuściska
4
45
AŁ
5
15
AŁ
45
AŁ
6
15
AŁ
45
AŁ
7
15
AŁ
45
8
15
45
9
30
10
15
11
00
45
12
34
AŁ
13
02
AŁ
14
05
AŁ
50
AŁ
15
35
AŁ
16
20
AŁ
17
05
50
18
35
19
20
55
20
35
AŁ
45
21
10
AŁ
22
05
A - Kurs do przystanku Łęgnowo
Ł - kurs wydłużony do pętli Łęgnowo