Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
59
Błonie
kierunek:
Kapuściska
5
08
AŁ
6
05
7
05
50
8
35
9
20
10
05
50
11
35
12
20
13
10
AŁ
50
14
35
15
20
16
05
50
17
35
18
20
19
05
50
20
15
40
21
10
AŁ
22
05
A - Kurs do przystanku Łęgnowo
Ł - kurs wydłużony do pętli Łęgnowo