Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
59
Plac Poznański
kierunek:
Kapuściska
5
14
AŁ
6
17
42
7
12
57
8
43
9
28
10
13
58
11
43
12
28
13
18
AŁ
58
14
43
15
28
16
13
58
17
43
18
28
19
12
57
20
22
47
21
17
AŁ
22
12
A - Kurs do przystanku Łęgnowo
Ł - kurs wydłużony do pętli Łęgnowo