Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
59
Zbożowy Rynek
kierunek:
Kapuściska
4
54
AŁ
5
24
AŁ
55
AŁ
6
27
AŁ
57
AŁ
7
27
AŁ
57
8
27
57
9
42
10
27
11
12
57
12
46
AŁ
13
14
AŁ
14
18
AŁ
15
03
AŁ
48
AŁ
16
33
AŁ
17
16
18
01
46
19
30
20
05
45
AŁ
55
21
20
AŁ
22
15
A - Kurs do przystanku Łęgnowo
Ł - kurs wydłużony do pętli Łęgnowo