Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Bora-Komorow. / Gieryna
kierunek:
Nad Wisłą
4
20
BŁ
39
BŁ
5
23
BŁ
6
46
BŁ
7
46
BŁ
8
46
BŁ
9
45
BŁ
10
47
BŁ
11
47
BŁ
12
47
BŁ
13
46
BŁ
14
53
BŁ
15
48
BŁ
16
48
BŁ
17
43
BŁ
18
19
BŁ
47
BŁ
19
43
BŁ
20
41
BŁ
21
44
BŁ
22
44
BŁ
23
13
BŁ
B - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia
Ł - kurs wydłużony do przystanku Łoskoń