Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Pelplińska / Jarużyńska
kierunek:
Błonie
4
40
5
19
53
6
31
46
7
19
50
8
08
30
57
9
26
51
10
16
40
11
05
30
55
12
20
45
13
10
35
14
00
26
51
15
16
41
16
05
30
56
17
21
46
18
08
33
19
03
33
20
03
33
21
03
34
54
Az
22
04
39
23
06
Az
36
Az
A - Kurs do przystanku Fordońska / Szajnochy
z - kurs skrócony do przystanku Fordońska / Szajnochy