Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Matki Teresy Z Kalkuty / Romanowskiej
kierunek:
Błonie
4
52
5
31
6
07
45
7
00
33
8
04
22
44
9
11
40
10
05
30
54
11
19
44
12
09
34
59
13
24
49
14
14
40
15
05
30
55
16
19
44
17
10
35
18
00
22
47
19
17
47
20
17
47
21
17
48
22
08
Az
18
53
23
18
Az
48
Az
A - Kurs do przystanku Fordońska / Szajnochy
z - kurs skrócony do przystanku Fordońska / Szajnochy