Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Dworzec Wschód
kierunek:
Błonie
4
59
5
38
6
14
52
7
07
40
8
11
29
51
9
18
47
10
12
37
11
01
26
51
12
16
41
13
06
31
56
14
21
47
15
12
37
16
02
26
51
17
17
42
18
07
29
54
19
24
54
20
24
54
21
24
55
22
15
Az
25
23
00
25
Az
55
Az
A - Kurs do przystanku Fordońska / Szajnochy
z - kurs skrócony do przystanku Fordońska / Szajnochy