Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Pelplińska / Taterników
kierunek:
Błonie
4
41
5
20
54
6
32
47
7
20
51
8
09
31
58
9
27
52
10
17
41
11
06
31
56
12
21
46
13
11
36
14
01
27
52
15
17
42
16
06
31
57
17
22
47
18
09
34
19
04
34
20
04
34
21
04
35
55
Az
22
05
40
23
07
Az
37
Az
A - Kurs do przystanku Fordońska / Szajnochy
z - kurs skrócony do przystanku Fordońska / Szajnochy