Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Twardzickiego / Witosa
kierunek:
Błonie
4
44
5
23
57
6
35
50
7
23
54
8
12
34
9
01
30
55
10
20
44
11
09
34
59
12
24
49
13
14
39
14
04
30
55
15
20
45
16
09
34
17
00
25
50
18
12
37
19
07
37
20
07
37
21
07
38
58
Az
22
08
43
23
10
Az
40
Az
A - Kurs do przystanku Fordońska / Szajnochy
z - kurs skrócony do przystanku Fordońska / Szajnochy