Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Twardzickiego / Łochowskiego
kierunek:
Błonie
4
47
5
26
6
00
38
53
7
26
57
8
15
37
9
04
33
58
10
23
47
11
12
37
12
02
27
52
13
17
42
14
07
33
58
15
23
48
16
12
37
17
03
28
53
18
15
40
19
10
40
20
10
40
21
10
41
22
01
Az
11
46
23
13
Az
43
Az
A - Kurs do przystanku Fordońska / Szajnochy
z - kurs skrócony do przystanku Fordońska / Szajnochy