Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Korfantego / Prejsa
kierunek:
Błonie
4
48
5
27
6
01
39
54
7
27
58
8
16
38
9
05
34
59
10
24
48
11
13
38
12
03
28
53
13
18
43
14
08
34
59
15
24
49
16
13
38
17
04
29
54
18
16
41
19
11
41
20
11
41
21
11
42
22
02
Az
12
47
23
14
Az
44
Az
A - Kurs do przystanku Fordońska / Szajnochy
z - kurs skrócony do przystanku Fordońska / Szajnochy