Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
73
Plątnowska / Kościół
kierunek:
Kapuściska
4
24
5
30
6
20
7
20
32
AŁr
8
20
9
19
10
21
11
33
12
33
13
33
14
17
AŁr
40
15
17
AŁr
35
16
17
r
35
17
34
18
52
19
20
04
21
31
22
33
23
29
A - Kurs do przystanku Łęgnowo
Ł - kurs skrócony do pętli Łęgnowo
r - tylko w dni nauki szkolnej