Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
73
Fordońska / Kapliczna
kierunek:
Pod Skarpą / Przemysła II
6
33
7
8
04
9
35
Bi
10
11
05
12
35
Bi
13
14
41
15
16
17
09
18
19
33
Bi
20
21
34
B - Kurs do przystanku Dworzec Bielawy (Inwalidów)
i - kurs wariantowy do Dworzec Bielawy (Inwalidów)