Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
74
Skarżyńskiego / Twardzickiego
kierunek:
Wyścigowa
5
03
31
6
01
31
56
7
26
56
8
26
57
9
27
57
10
27
57
11
27
57
12
27
57
13
27
57
14
27
57
15
27
57
16
27
57
17
27
57
18
27
57
19
26
56
20
26
56
21
26
56
22
06
A
36
A
55
A - Kurs do przystanku Dworzec Wschód