Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
76
Hutnicza / Nowotoruńska
kierunek:
Łęgnowo
5
05
B
25
B
43
DN
57
B
6
34
B
47
B
7
48
B
8
9
10
11
12
38
B
13
43
DN
58
B
14
36
B
49
B
15
16
03
B
17
18
53
B
19
20
21
42
DN
B - Kurs do przystanku Łęgnowo
D - Kurs do przystanku Nowotoruńska / Plątnowska
N - kurs do Nowotoruńska / Plątnowska