Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
76
Hutnicza / Nowotoruńska
kierunek:
Łęgnowo
5
42
DN
6
7
8
9
10
11
12
13
42
DN
14
15
16
17
18
19
20
21
42
DN
D - Kurs do przystanku Nowotoruńska / Plątnowska
N - kurs do Nowotoruńska / Plątnowska