Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
79
Glinki
kierunek:
Rycerska
5
01
31
6
01
W
31
7
01
31
8
01
31
59
9
28
10
01
31
11
01
29
56
12
31
13
01
31
14
04
W
29
15
01
31
16
01
29
57
17
31
18
01
31
19
01
31
20
01
31
21
01
31
22
01
W
31
38
Bz
23
08
Bz
W - kursy przez Wąbrzeską
B - Kurs do przystanku Glinki / Cmentarna
z - kurs skrócony do przystanku Glinki / Cmentarna