Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
79
Glinki / Cmentarna
kierunek:
Rycerska
4
38
57
5
18
39
6
02
15
W
46
7
15
42
8
07
36
57
9
22
47
10
16
37
11
02
27
56
12
17
42
13
07
29
58
14
18
W
47
15
14
W
38
59
16
20
W
47
17
16
39
18
07
37
19
06
36
20
06
36
21
06
36
22
06
W
36
42
Bz
23
12
Bz
W - kursy przez Wąbrzeską
B - Kurs do przystanku Glinki / Cmentarna
z - kurs skrócony do przystanku Glinki / Cmentarna