Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
82
Trybowskiego / Matki Teresy Z Kalkuty
kierunek:
Tatrzańskie
4
30
5
06
39
6
16
7
06
46
8
26
9
06
46
10
26
11
11
56
12
41
13
26
14
11
56
15
41
16
26
17
05
46
18
20
19
00
42
20
22
21
02
42
22
27
AP
23
19
AP
A - Kurs do przystanku Korfantego / Prejsa
P - kurs skrócony do przystanku Przylesie