Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
83
Twardzickiego / Witosa
kierunek:
Tatrzańskie
5
55
6
43
7
43
8
13
43
9
35
10
20
56
11
32
12
08
44
13
20
56
14
32
15
08
44
16
20
56
17
32
18
08
46
19
21
20
02
41
21
15
B
53
22
41
23
32
B - Kurs do przystanku Pelplińska / Jarużyńska