Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Skłodowskiej-Curie / Gajowa
kierunek:
Błonie
5
45
6
48
7
18
48
8
18
47
9
17
47
10
17
47
11
17
47
12
17
47
13
17
47
14
17
47
15
17
47
16
17
47
17
17
47
18
17
47
19
18
48
20
18
48
21
18
48
22
18
48
23
17
zA
z - kurs skrócony do przystanku Brzozowa / Bielicka
A - Kurs do przystanku Brzozowa / Bielicka