Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
93
Modrzewiowa / Gdańska
kierunek:
Niwy
4
18
47
AW
5
32
57
AW
6
22
32
AW
7
07
21
42
8
02
AW
9
16
52
10
22
AW
11
36
12
32
13
02
35
57
AW
14
22
52
15
07
22
AW
52
AW
16
12
42
17
02
AW
49
18
48
AW
19
32
20
32
AW
21
40
22
52
AW
A - Kurs do przystanku Wilcze
W - kurs wydłużony do Wilcza