Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
93
Myślęcinek
kierunek:
Niwy
0
01
1
2
3
4
5
02
AW
6
7
08
AW
8
9
49
10
11
43
12
13
49
AW
14
15
54
AW
16
17
59
18
19
20
00
21
22
06
23
48
AW
A - Kurs do przystanku Wilcze
W - kurs wydłużony do Wilcza