Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
93
Myślęcinek
kierunek:
Niwy
4
22
51
AW
5
36
6
01
AW
26
36
AW
7
11
25
46
8
06
AW
9
20
56
10
26
AW
11
40
12
36
13
06
39
14
01
AW
26
56
15
11
26
AW
56
AW
16
16
46
17
06
AW
53
18
52
AW
19
36
20
36
AW
21
44
22
56
AW
A - Kurs do przystanku Wilcze
W - kurs wydłużony do Wilcza