Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
93
Osielsko / Młyn
kierunek:
Niwy
4
27
56
AW
5
41
6
07
AW
32
42
AW
7
17
31
52
8
12
AW
9
26
10
02
32
AW
11
46
12
42
13
12
46
14
08
AW
33
15
03
18
33
AW
16
03
AW
23
53
17
12
AW
59
18
58
AW
19
41
20
41
AW
21
49
22
23
01
AW
A - Kurs do przystanku Wilcze
W - kurs wydłużony do Wilcza