Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
11 Listopada/Rolnicza
kierunek:
Dworzec PKP
5
35
C
6
05
35
C
7
10
40
C
8
10
40
9
10
40
10
10
40
11
10
40
12
10
40
13
10
40
C
14
10
40
C
15
10
40
C
16
10
40
17
10
35
18
05
35
19
05
35
20
05
40
21
40
C
C - Kurs do CEMENTOWNI