Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Żołnierzy I Awp/Wojsławicka
kierunek:
Dworzec PKP
5
25
C
6
7
00
8
30
9
20
10
00
40
11
20
12
00
40
13
20
14
00
40
15
20
16
17
20
18
19
20
C - Kurs do CEMENTOWNI