Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
11 Listopada/Gmach
kierunek:
Dworzec PKP
7
49
K
8
59
9
10
29
11
09
K
49
12
29
13
09
39
C
14
29
15
09
59
16
17
09
18
29
19
49
C - Kurs do CEMENTOWNI
K - Kurs przez ul. KOCHANOWSKIEGO