| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
H - kurs przez: Trzebinia Harcerska Przychodnia D - kurs do: Chrzanów Dworzec Autobusowy B - kurs do: Libiąż Budzowy Sklep V - kurs przez: Chrzanów Valeo, z pominięciem: Trzebinia Berezka G - kurs do: Gromiec Granica E - kurs przez: Chrzanów Trzebińska L - kurs przez: Libiąż Kosówki, z pominięciem: Libiąż Cmentarz K - kurs do: Libiąż Kopalnia Janina |