Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
8
Libiąż Kopalnia Janina
kierunek:
Chełmek Młyny
15
12
16
12
17
11
C
18
19
20
21
22
49
LK
L - kurs do: Libiąż Dworzec Autobusowy
K - kurs przez: Libiąż Kopalnia Janina
C - kurs do: Chełmek Chrobrego Szkoła