Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Libiąż Dworzec Autobusowy
kierunek:
Chełmek Młyny
9
26
L
10
52
L
11
12
06
13
06
14
15
16
16
16
17
15
C
18
19
20
09
21
22
52
LK
L - kurs do: Libiąż Dworzec Autobusowy
K - kurs przez: Libiąż Kopalnia Janina
C - kurs do: Chełmek Chrobrego Szkoła