Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
A
Libiąż Jazdówka
kierunek:
Libiąż Kopalnia Janina
7
34
AS
8
9
10
11
39
12
13
05
14
15
10
16
59
17
18
19
20
21
08
22
43
A - kurs przez: Libiąż Armii Krajowej I >> Libiąż Dworzec Autobusowy, z pominięciem: Libiąż os. Flagówka II >> Libiąż os. Flagówka Pawilon
S - kurs przez: Libiąż Szkoła, z pominięciem: Libiąż Kościół (ul. Oświęcimska)