Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
15
Libiąż Dworzec Autobusowy
kierunek:
Libiąż Cmentarz
5
33
6
01
36
G
7
38
8
18
58
9
38
10
18
58
11
23
G
12
18
43
G
13
31
14
28
56
G
15
50
16
18
17
53
G
18
48
19
20
00
38
G
21
31
VK
22
56
G
V - kurs przez: Chrzanów Valeo, z pominięciem: Trzebinia Berezka
G - kurs do: Gromiec Granica
K - kurs do: Libiąż Kopalnia Janina