Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Chrzanów Rospontowa I
kierunek:
Chełmek Młyny
9
07
L
10
33
L
11
47
12
47
13
14
53
K
15
53
K
16
52
KC
17
18
19
50
20
21
22
30
LK
L - kurs do: Libiąż Dworzec Autobusowy
K - kurs przez: Libiąż Kopalnia Janina
C - kurs do: Chełmek Chrobrego Szkoła