Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Chrzanów Rospontowa I
kierunek:
Libiąż Dworzec Autobusowy
5
11
K
46
6
41
Z
7
16
LZ
8
32
9
52
10
11
12
K
12
27
13
27
K
14
28
15
45
16
27
17
23
18
18
56
19
20
20
21
25
K
K - kurs przez: Libiąż Kopalnia Janina
L - kurs przez: Libiąż os. Flagówka
Z - kurs przez: Zagórze, z pominięciem: Chrzanów Borowiec III >> Babice Maniska Las