Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Chrzanów Borowiec I
kierunek:
Chełmek Młyny
9
09
L
10
35
L
11
49
12
49
13
14
55
K
15
55
K
16
54
KC
17
18
19
52
20
21
22
32
LK
L - kurs do: Libiąż Dworzec Autobusowy
K - kurs przez: Libiąż Kopalnia Janina
C - kurs do: Chełmek Chrobrego Szkoła