Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
15
Chrzanów Valeo
kierunek:
Libiąż Cmentarz
5
16
B
37
K
6
16
B
49
G
7
53
DVE
8
05
B
9
10
11
12
13
16
14
31
G
56
DV
15
16
21
17
18
19
20
21
46
VK
22
41
G
D - kurs do: Chrzanów Dworzec Autobusowy
B - kurs do: Libiąż Budzowy Sklep
V - kurs przez: Chrzanów Valeo, z pominięciem: Trzebinia Berezka
G - kurs do: Gromiec Granica
E - kurs przez: Chrzanów Trzebińska
K - kurs do: Libiąż Kopalnia Janina