| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
B - kurs do: Libiąż Budzowy Sklep V - kurs przez: Chrzanów Valeo, z pominięciem: Trzebinia Berezka G - kurs do: Gromiec Granica L - kurs przez: Libiąż Kosówki, z pominięciem: Libiąż Cmentarz K - kurs do: Libiąż Kopalnia Janina A - kurs do: Libiąż Dworzec Autobusowy P - kurs z pominięciem: Libiąż Kopalnia Janina |