Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17A
Chrzanów Dworzec Autobusowy
kierunek:
Płaza Dolna I.
6
14
S
7
34
8
36
9
41
10
11
00
S
12
13
22
14
23
15
16
12
17
10
18
08
A
19
20
39
21
30
S - kurs przez: Chrzanów Topolowa >> Chrzanów Szpital
A - kurs przez: Chrzanów Plac Tysiąclecia >> Chrzanów Podwale