Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
32B
Pogorzyce Kościół
kierunek:
Chrzanów Dworzec Autobusowy
5
23
K
6
7
8
9
10
14
11
24
12
13
30
14
04
K
35
K
15
20
16
10
17
11
18
19
20
08
21
57
K
K - kurs przez: Chrzanów Kościelec Staw., z pominięciem: Chrzanów Kościelec Kościół