Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
32B
Pogorzyce Starzyny
kierunek:
Chrzanów Dworzec Autobusowy
5
25
K
6
7
8
9
10
16
11
26
12
13
32
14
06
K
37
K
15
22
16
12
17
13
18
19
20
10
21
59
K
K - kurs przez: Chrzanów Kościelec Staw., z pominięciem: Chrzanów Kościelec Kościół